Načítám Akce
Na třídenním intenzivním workshopu pod vedením bubeníka, perkusisty a hudebního lektora Tomáše Kerleho (www.cestarytmu.cz) budete mít možnost proniknout zábavnou formou do tajů afrických rytmů.
Účastníci workshopu se naučí základní techniku hry na djembe a basové bubny, vyzkouší si rozeznít své tělo pomocí bodypercussion technik a skrze rozmanité rytmické hry si prohloubí vnímání času a rozvinou koordinaci různých končetin 😉 Principy africké hudby si pak ukážeme na některém z tradičních západoafrických rytmů.
Hra na africké bubny ve skupině je fascinující zážitek…tedy za předpokladu, že hráči znají určité základní hudební principy, díky kterým mohou společně plout v rytmickém proudu. Pokud chcete svou hru na djembe posunout na novou úroveň, neváhejte a doražte na tento jedinečný workshop.
 

Cena workshopu je včetně ubytování ve společné místnosti (spacáky sebou), případně jinde po domě (postel na nezateplené půdě, stan na zahradě, hamaka na dvoře) a vegetariánské stravy 3x denně počínaje páteční večeří, konče nedělním obědem.

Přihlásit na tuto událost nebo požádat o další info můžeš emailem na akce@etnickenastroje.cz

Tomáš Kerle

Bubeník, perkusista, hudební producent a lektor rytmických workshopů. V průběhu své hudební kariéry působil v mnoha rozmanitých českých i zahraničních kapelách a uměleckých projektech (Marimba Mama, Ghana Dance Ensemble, All Star Refugee Band, Barati Squad, Soundokan, Topos Kolektiv, Zóna, Adéla Slash atd.). Od roku 2008 se věnuje pořádání bubenických seminářů a rytmických dílen „Cesta rytmu“ pro širokou veřejnost, školní instituce a firmy. Od roku 2017 spolupracuje s divadlem Ponec v rámci programu Tanec do škol jako hudebník. Od roku 2019 působí jako hudební korepetitor na taneční fakultě HAMU.

Měna - Currency
CZK Česká koruna
EUR Euro