Načítám Akce
Víkendový workshop šamanského bubnu v Radovesnici II u Kolína.
V pátek večer se sejdeme a po společné večeři se propojíme v kruhu s mluvící holí. Vyslovíme co nás sem přivedlo a jaký máme záměr.
Otevřeme posvátný prostor, zavoláme spojence a pomocníky.
Budeme si povídat o bubnu, povídání proložíme medicínskými písněmi a ukázkami použití bubnu. Na závěr si prožijeme ukázku šamanské cesty s bubnem do spodního světa za účelem nalezení svého zvířecího spojence.
Sobota bude zasvěcená výrobě samotné. Vybereme a obrousíme si rám, vybereme si očištěnou jelení kůži, budeme stříhat, děrovat a vyplítat. Do večeře by měl být buben vypletený a viset na háku na usušení.
V neděli pak půjdeme najít nějaké klacíky na paličky, buď přímo na zahradě nebo někam poblíž v okolí a budeme vyrábět paličku. Na závěr si dáme ještě jednu šamanskou cestu s bubnem, tentokrát do vrchního světa, abychom se optali učitele, jak náš buben zasvětit – vtisknout mu duši. Po šamanské cestě budema zakopávat – pohřbívat zbytky jeleních kůží, poděkujeme jelenům, dáme jim dary které si přinesem a zazpíváme všem pomocným duchům nějaké písně.
Domů si odvezete kromě krásného zážitku a spousty nových zkušeností a vhledů i svůj nový buben s paličkou.
Cena je 4590kč. V ceně je materiál na buben, lektorné, ubytování ve vlastních spacácích, vegetariánská strava – 2x plná penze.

 

Přihlásit na tuto událost nebo požádat o další info můžeš emailem na jana.m.sindelarova@gmail.com

Měna - Currency
CZK Česká koruna
EUR Euro