Načítám Akce

Víkendový workshop výroby šamanského bubnu v Zábludově (u Letovic).
V pátek večer se sejdeme a po společné večeři se propojíme v kruhu s mluvící holí.
Otevřeme posvátný prostor, zavoláme spojence a pomocníky.
Budeme si povídat o bubnu, povídání proložíme medicínskými písněmi a ukázkami použití bubnu. Na závěr si prožijeme ukázku šamanské cesty s bubnem do spodního světa za účelem nalezení svého zvířecího spojence.
Sobota bude zasvěcená výrobě samotné. Vybereme a obrousíme si rám, vybereme si očištěnou jelení kůži, budeme stříhat, děrovat a vyplítat. Do večeře by měl být buben vypletený a viset na háku na usušení.
V neděli pak půjdeme po snídani na krátký výlet, abychom našli nějaké klacíky na paličky a budeme vyrábět paličku. Na závěr si dáme ještě jednu šamanskou cestu s bubnem, tentokrát do vrchního světa, abychom se optali učitele, jak náš buben oživit – vtisknout mu duši. Po šamanské cestě půjdeme do lesa zakopat – pohřbít zbytky jeleních kůží, poděkujeme jelenům, dáme jim dary které si přinesem a zazpíváme všem pomocným duchům nějaké písně.
Domů si odvezete kromě krásného zážitku a spousty nových zkušeností a vhledů i svůj nový buben s paličkou.

Cena je 1500kč za prostor, ubytování a stravu na celý víkend + cena bubnu podle velikosti a materiálu.
Ubytování je ve společném sále na matracích ve vlastním spacáku (max. 10 míst), případně na zastřešené ale polootevřené půdě na postelích, další možnosti jsou stanování na zahradě, pro ty kteří potřebují soukromí a větší komfort je možné se domluvit na ubytování v blízkém penzionu.
Strava je vegetariánská 3x denně od páteční večeře do nedělního oběda.
Cena za buben:

Velikost a tvar rámu je možné si vybrat až na místě.
Místo máte rezervované po obdržení zálohy 1500kč na účet č. 2701305367/2010, do poznámky pro příjemce prosím “šamanský buben + Vaše jméno”.
Záloha je vratná v plné výši do 31 dnů před akcí, s poplatkem 20% do 14 dnů před akcí, poté je záloha nevratná.

Přihlásit na tuto událost nebo požádat o další info můžeš emailem na akce@etnickenastroje.cz

Měna - Currency
CZK Česká koruna
EUR Euro